O nás

vinoteka_ext01Špecializujeme sa na predaj kvalitných vín popredných slovenských výrobcov ako aj širokého sortimentu vín zo zahraničia. Ako doplnkový sortiment ponúkame našim zákazníkom pestrú paletu delikatesných potravín, darčekových predmetov, destilátov, olív, čokolád a cigár od renomovaných výrobcov.

Na trhu pôsobíme od roku 1998 keď sme otvorili prvú vinotéku v Novom Meste nad Váhom. V októbri roku 2008 sme otvorili ďalšiu vinotéku na námestí kde sme rozšírili sortiment.

Okrem maloobchodného predaja sa zaoberáme aj degustačnými prezentáciami slovenských a zahraničných vín. Degustácie organizujeme raz do mesiaca v našej degustačnej pivnici, kde máte výbornú možnosť ochutnať viacero výborných vín za večer a vybrať si z nich to svoje. Taktiež máme skúsenosti s väčšími dodávkami darčekových balení vín a darčekových košov pre firmy.

Našim prvoradým cieľom je dokonale porozumieť našim zákazníkom a ponúknuť im kvalitné produkty s profesionálnou obsluhou a pomôcť v orientácii stále sa zväčšujúcej ponuke vín na slovenskom trhu.