Naše služby a garancia

ochutnavky_01Okrem maloobchodného predaja sa zaoberáme aj degustačnými prezentáciami slovenských a zahraničných vín pre verejnosť, ktoré sa u nás konajú v našich degustačných priestoroch, stačí ak budete sledovať našu stránku a v prípade záujmu si vopred rezervujete miesto. Je to výborná možnosť, ako ochutnať za večer niekoľko vín a vybrať si z nich to svoje, ktoré si v ten večer zároveň môžete zakúpiť za zvýhodnenú cenu. Príďte k nám a vychutnajte si príjemný večer so skvelou atmosférou v spoločnosti Vašich priateľov a výborných vín.

Potrebujete vhodný darček pre Vašich blízkych alebo obchodných partnerov? Zavolajte nám alebo príďte priamo do našich vinoték a mi Vám ochotne poradíme s vhodným tipom darčekového balenie alebo koša. V ponuke nájdete široký sortiment darčekových balení s vínami, destilátmi, čokoládovými dobrotami a mnohými ďalšími delikatesami.

Dodajte darčekom kúzlo a originalitu vďaka gravírovaniu. Ponúkame gravírovanie na darčekové drevené krabičky od 1 kusa. Ak chcete aby bol darček ešte viac osobnejší pridajte text, logo(ideálne pre firmy), prípadne obrázok na darčekovú krabičku alebo vínny box.

V našej firme máme bohaté, dlhoročné skúsenosti s prípravou a dodaním väčších množstiev darčekových balení pre firmy. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

V našich vinotékach Vám vždy ochotne poradíme s výberom vhodného vína a pri kúpe väčšieho množstva poskytujeme rôzne zľavy.

Našim prvoradým cieľom je dokonale porozumieť našim zákazníkom a ponúknuť im kvalitné produkty s profesionálnou obsluhou a pomôcť v orientácii stále sa zväčšujúcej ponuke vín na slovenskom trhu.

Skladovanie vína 

Naše predajne a sklady sú vybavené klimatizačnými jednotkami, ktoré zabezpečujú stálu a ideálnu teplotu na skladovanie vín aby si zachovali svoje senzorické vlastnosti a kvalitu. Vína, ktoré sú určené na dlhšiu archiváciu máme uložené v horizontálnej polohe bez prístupu svetla v ideálnej teplote a vlhkosti.

Príprava darčekových košov a balení

Darčekové balenia a koše pripravujeme na základe Vašej objednávky vždy z čerstvých produktov.

Ak nemáte čas a potrebujete balenie ihneď, máme aj ponuku hotových darčekových balení, ktoré pripravujeme každý týždeň nové a vieme Vám zaručiť kvalitu a čerstvosť.

Slovenskí dodávatelia

Snažíme sa podporovať domáci trh, preto v našej ponuke nájdete kvalitné, slovenské vína z malých a stredných rodinných vinárstiev, čokoládovňu LYRA, medovinárstvo APIMED, čaj BONTHÉ a pražiareň kávy INCUPLE.

Vzdelanie nášho tímu

Riadime sa heslom vzdelanie je matka múdrosti. Členovia nášho tímu sa pravidelne zúčastňujú rôznych školení a degustácií na zlepšenie teoretických a praktických vedomostí o víne.

  • Slovenská vinárska akadémia (základný a nadstavbový kurz)
  • STU fakulta FCHPT absolvent senzorické hodnotenie vína – Vybraný posudzovateľ podľa STN EN ISO 8586:2012
  • Počas štúdia na HAĽW aktívny sommelier a účastník sommelierskych súťaží
  • Pracovné stáže v slovenských vinárstvach