Naše služby

ochutnavky_01Okrem maloobchodného predaja sa zaoberáme aj degustačnými prezentáciami slovenských a zahraničných vín pre verejnosť, ktoré sa u nás konajú v našich degustačných priestoroch, stačí ak budete sledovať našu stránku a v prípade záujmu si vopred rezervujete miesto. Je to výborná možnosť, ako ochutnať za večer niekoľko vín a vybrať si z nich to svoje, ktoré si v ten večer zároveň môžete zakúpiť za zvýhodnenú cenu. Príďte k nám a vychutnajte si príjemný večer so skvelou atmosférou v spoločnosti Vašich priateľov a výborných vín.

Potrebujete vhodný darček pre Vašich blízkych alebo obchodných partnerov? Zavolajte nám alebo príďte priamo do našich vinoték a mi Vám ochotne poradíme s vhodným tipom darčekového balenie alebo koša. V ponuke nájdete široký sortiment darčekových balení s vínami, destilátmi, čokoládovými dobrotami a mnohými ďalšími delikatesami.

V našej firme máme bohaté, dlhoročné skúsenosti s prípravou a dodaním väčších množstiev darčekových balení pre firmy. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

V našich vinotékach Vám vždy ochotne poradíme s výberom vhodného vína a pri kúpe väčšieho množstva poskytujeme rôzne zľavy.

Našim prvoradým cieľom je dokonale porozumieť našim zákazníkom a ponúknuť im kvalitné produkty s profesionálnou obsluhou a pomôcť v orientácii stále sa zväčšujúcej ponuke vín na slovenskom trhu.